WEEKEND Z JOGĄ W KRAINIE ELFÓW


WEEKEND Z JOGĄ W KRAINIE ELFÓW
21-24 kwietnia 2022


Czekaliśmy na to wyjątkowe miejsce już długi czas… Udało się, jedziemy do Hobbitowej Górki! Jeśli choć przez moment marzyłeś by przenieść się do magicznej krainy opisywanej przez Tolkiena lub masz ochotę wypocząć w ekologicznym domku (glina, słoma, drewno), w cudownych okolicznościach malowniczej przyrody to dobrze trafiłeś!

Nasze wewnętrzne dzieci już skaczą z radości, a my zapraszamy Cię na wyjazd do Hobbitowej Górki. W programie:

JOGA

Joga jest bazą każdego naszego wyjazdu. Dlaczego? Bo dążymy do podniesienia swoich wewnętrznych wibracji oraz do samorozwoju. Praktykując jogę jesteśmy w stanie lepiej rozpoznawać nasze myśli i emocje oraz kontrolować reakcję na czynniki zewnętrzne, co pozytywnie wpływa na zdrowie naszego serca.
Każda praktyka jogi napełnia nas spokojem oraz pozwala zjednoczyć ciało z umysłem. Sprawiając, że czujemy się lepiej we własnej skórze.


MEDYTACJA

Praktykując medytacje zaczniesz coraz lepiej rozumieć umysł, zachowania i emocje zarówno swoje jak i innych. Medytując stajemy się spokojniejsi, bardziej czyści i zdolni do doświadczenia pełni szczęścia.


LEPIENIE Z GLINY

Praca z gliną to zajęcia sprawiające nam przyjemność, pozwalające odprężyć się i w miły sposób spędzić czas. Garncarstwo rozwija w nas nowe umiejętności, kształtuje wrażliwość i cierpliwość.


NUMEROLOGIA

Czyli liczby i ich mistyczne znaczenie. Dzięki numerologi dowiesz się jaką jesteś liczbą oraz jak to odzwierciedla się na tym kim jesteś, co lubisz, a czego nie lubisz. Liczby mają ogromny wpływ na nasze życie i towarzyszą ludzkości od samego początku ich istnienia.


WEGETARIAŃSKIE JEDZENIE

Jedzenie karmi nasze zmysły oraz umysł. Zdrowa, zbilansowana dieta dodaje nam energii do życia. Podczas tego wyjazdu napełnisz brzuszek pysznym, lekkim, wegetariańskim jedzeniem.


ZAKWATEROWANIE

W pięknej przestrzeni Gór Stołowych, z miłości do ziemi i natury powstało miejsce zwane Hobbitową Górką. Jest to 13 ha dzikiej przyrody na obrzeżach Parku Narodowego Gór Stołowych, objęte ochroną programu Natura 2000. Tu, na wysokości 645 m npm znajdziesz dzikie uroczyska, łąki kwitnące liliami i innymi rzadkimi gatunkami roślin, lasy grądowe, starodrzewy, malownicze strumyki, oczka wodne. Wiosną kwitną w lasach dzikie drzewa owocowe. Po łąkach biegają zające i lisy. Przy wodopoju podpatrzeć można sarny, jelenie i dziki. Już od świtu ptaki zapraszają na codziennie nowy i niepowtarzalny koncert. Z okolicznych łąk pszczoły z naszej pasieki zbierają nektar i pyłek na pyszny, ekologiczny miód. Jest to idealne miejsce na głęboki kontakt z przyrodą niezakłócony odgłosami cywilizacji. Prawdziwa oaza dla owadów, zwierząt i ludzi.

INWESTYCJA:
〰️ 1200 zł za miejsce w pokoju (liczba miejsc ograniczona)
〰️ 1150 zł dla obecnych klientów studio Lakshmi Yoga Opole oraz osób, które były już z nami na poprzednich wyjazdach
〰️ 1100 zł za miejsce w dormitorium wieloosobowym.

Cena zawiera:
〰️ 3 noclegi w pokoju lub dormitorium
〰️ wyżywienie wegetariańskie (śniadanie, obiad z dwóch dań, domowym kompotem i ciastem oraz kolacja)
〰️ codzienne medytacje
〰️ praktykę jogi (w sumie ok 8h)
〰️ warsztat z numerologii
〰️ warsztaty z lepienia w glinie
〰️ ognisko i bania pod gwieździstym niebem
〰️ cudowne towarzystwo innych elfów i hobbitów na łonie natury

Cena nie zawiera przejazdu (około 2,5h z Opola) – zawsze łączymy się w grupy tak, żeby osoby bez transportu nie miały problemu z dotarciem.


Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z zabiegu ACCESS BARS prowadzonego przez Dagmarę oraz masaży na miejscu.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wypełnienie formularza: https://forms.gle/beyTJc1TEzLphzaK7
oraz opłacenie zaliczki w wysokości 350 zł przelewem na konto:
63 1050 1504 1000 0092 9012 2432
Lakshmi S.C.
w tytule wpisując: hobbitowa górka oraz imię i nazwisko

Z KIM JEDZIEMY?

AMANDA STAREK

Swoją miłością do jogi zaraziła się mieszkając 6 lat w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukończyła prestiżowy kurs jogi E-RYT® 200 Yoga Alliance (największe międzynarodowe stowarzyszenie jogi). Organizatorka licznych wyjazdów jogowych, warsztatów i kursów. Z pasją i zaangażowaniem prowadzi zajęcia Vinyasy, Hatha, Yin oraz medytacje. Prywatnie interesuje się ezoteryką oraz energetyką człowieka. Stale się rozwija, ma otwarte serce by dzielić się wiedzą i mnóstwem pozytywnej energii z innymi.

Energetyczna istota, której misją przewodnią w życiu jest niesienie radości innym ludziom i wspieraniu ich w życiowych wyborach. Obecnie spełnia się w pracy na stanowisku managera studio Lakshmi oraz prowadzi sesje coachingowe, co pozwala jej łączyć swoje zamiłowanie do ludzi z pogłębianiem wiedzy duchowej i ezoteryki. Coach – w 2017 ukończyła kurs The Cornerstone Coaching ACSTH w Leader Business Institute i od tego czasu prowadzi sesje pogłębiające świadomość, a także różnego rodzaju warsztaty. Dagmara ma wielkie i otwarte serce na ludzi (!). Wizjonerka i propagatorka rozwoju osobistego.

Zawodowo specjalizuje się w branży suplementów, zdrowej żywności oraz E-Commerce. Z zamiłowania do zdrowego trybu życia, sportu i psychologii interesuje się jogą, która łączy w sobie wszystkie te elementy. W 2019 roku ukończył kurs jogi RYT® 200 Yoga Alliance (największe międzynarodowe stowarzyszenie jogi) i otworzył studio jogi Lakshmi. Mateusz lubi wyzwania, dlatego jego ulubioną formą jogi jest power Vinyasa. Prywatnie wesoły, uśmiechnięty i zdecydowanie chętny na różne rodzaje ruchu.

Czekamy na was!

W razie pytań piszcie lub dzwońcie:
Daga 786 873 289
Amanda 511 769 908

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s