wellbeing

Jak znaleźć więcej czasu w życiu?

Sezon letni niewątpliwie jest najlepszą porą w całym roku. Czas kiedy słońce towarzyszy nam od wczesnego ranka do późnego wieczoru sprawia, że jesteśmy pełni motywacji i chęci do życia. Mamy więcej energii i mnóstwo pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Jednak nadal mamy na głowie obowiązki i pracę. Co zrobić, żeby mimo codziennych obowiązków znaleźć więcej … Czytaj dalej Jak znaleźć więcej czasu w życiu?

Jak przerwać nawyk lenistwa?


Nie ma na świecie nic co przychodzi do nas bez wysiłku. Pieniądze nie rosną na drzewach, jedzenie nie gotuje się samo, a kariera nie puka do naszych drzwi. Oczywiście czasem zdarza się, że pomaga nam szczęście, ale nie zawsze możemy na nie liczyć.  Wszystko zaczyna się od twojego nastawienia, od małych rzeczy, które robisz w … Czytaj dalej Jak przerwać nawyk lenistwa?


8 codziennych nawyków, które poprawią Twoje życie

Codzienność jest rutyną. Prawie każdego dnia nasz dzień wygląda tak samo jak poprzedni. To co robisz w ciągu dnia, wszystkie nawyki, czynności i powinności odzwierciedlają i tworzą Ciebie. Niektóre z naszych codziennych nawyków są dobre, niektóre mniej. I być może wiesz, co Ci nie służy, ale o tym nie pamiętasz. A jeśli nie wiesz to … Czytaj dalej 8 codziennych nawyków, które poprawią Twoje życie

Jak i dlaczego wzmacniać poczucie własnej wartości ?

Poczucie własnej wartości to coś więcej niż wynik konkursu piękności czy stopień doktora. To nie nagromadzone rzeczy materialne, którymi się otaczamy ani status społeczny. Poczucie własnej wartości to opinia którą masz na swój temat oraz odzwierciedlenie tego jakim się widzisz. To uczucie spełnienia w byciu tym kim jesteśmy oraz lubienie siebie dokładnie takimi jakimi jesteśmy. … Czytaj dalej Jak i dlaczego wzmacniać poczucie własnej wartości ?

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

Otrzymuj nowe treści bezpośrednio na swojego maila.